flagflagflag
NgoiLaiBenNhau 
 
Góc học tiếng Nhật
Diễn đàn chung
Rao vặt
Online now
108 user(s) are online (20 user(s) are browsing Sân chơi NLBN)

Members: 8
Guests: 100

MaximoWags, MaryannHar, more...


Podstawowe dane o kruszarkach
Bé sơ sinh
Joined:
3/15 19:39:48
Posts: 1
Pewnym z części niezbędnych do budowy różnych budów jest kruszarka. Jest to maszyna za pomocą, której można zrealizować proces rozdrabiania. W ten sposób otrzymujemy kruszywo. Czym zatem jest powyższy produkt? Wedle fachowej literatury takie pojęcie dotyczy wyłącznie sytuacji, kiedy ten produkt ma średnicę większą niż jeden milimetr.

Wyróżnia się wiele typów kruszarek. Jednym ze sposobów rozróżnienia tego urządzenia jest obciążenie pracą. Dlatego mamy do czynienia z kruszarkami z których korzysta się cyklicznie. Do podobnych nalezą kruszarki szczękowe. Istnieją również tego rodzaju urządzenia, które pracują nieustannie. Pośród nich są kruszarki walcowe, uderzeniowe, czy stożkowe.
Nie są to jednak jedyne kategorie, wedle jakich podzielić można kruszarki. Wśród nich odnajdziemy te szczękowe z dolnym lub z górnym zawieszeniem. Na placach budowy pojawiają się także kruszarki stożkowe, walcowe, czy uderzeniowe.
Choć istnieje wiele typów kruszarek, to ich struktura składa się z komponentów, które można zmieścić w kilku punktach. Tym samym dowolna kruszarka składa się z korpusu, zespołu napędowo-transmisyjnego oraz zespołu elementów kruszących. W tym ostatnim odbywa się właściwy proces kruszenia. Kruszarki wyekwipowane są także w dodatkowe elementy, które chronią całe urządzenie przed przeciążeniem.
Niektóre kruszarki to stacjonarne urządzenia. Nie jest to jednakże jedyna koncepcja. Występują podobne urządzenia, które można transportować za pomocą podwozia gąsienicowego. Jeszcze innym rozwiązaniem technicznym są kruszarki na podwoziu kołowym. Według fachowego nazewnictwa przyporządkować można je do urządzeń semimobilnych.

Więcej znajdziesz na: separator magnetyczny

Posted on: 3/15 19:40:58
Create PDF from Post PrintPost Reply
AccountName   Password   Login
Message:Input type Off Vni Telex Viqr Japanese[Advanced Search]


Tìm kiếm
Đăng nhập
Username:

Password:


Lost Password?
Register now!
Chat box

Refresh
Popup
Ads box

Copyright © 2005-2010 NLBN.NET | Theme customized from lravb2